תמרי זהידי אורגניים של סמר - 5 ק"ג

תמרי זהידי אורגניים של קיבוץ סמר!
התמרים יבשים יותר מזנים אחרים, אך עדיין רכים וניתן לחתוך אותם בקלות עם סכין. מאוד עמידים - גם מפני מזיקים וגם מפני קלקול. זהו זן תמרים המכיל פחות סוכר והכי הרבה סיבים תזונתיים.
מלאי הזהידי שיהיו זמינים השנה נמוך במיוחד. והם גם יהיו קטנים יותר לעומת הזהידי של הגדידים הקודמים. אבל הם עדיין יהיו טעימים מאוד.

השנה נזמין זהידי רק לפי הזמנות מראש - אנא הזמינו באתר וניקח את הזמנתכם בחשבון.

צפי לזמן אספקת התמרים - סוף נובמבר/ תחילת דצמבר.

יש 2 אפשרויות לאיסוף התמרים/הזמנת המשלוח:

איסוף מכפר סבא (המיקום המדוייק ינתן בהמשך כנתקרב למועד האספקה), בחלון הזמן של כשעתיים בזמן פריקת הסחורה - אופציה זו תצא הכי זולה עבורכם, כיוון שלא תשלמו על המשלוח, ולכן תינתן הנחה של 7 ש"ח לארגז על המחיר הרשום באתר.
משלוח לבית הלקוח = 7 ש"ח לארגז (כלול במחיר הרשום באתר)+ 40 ש"ח למשלוח עצמו.

מחירי התמרים עצמם (לפני תוספת משלוח):

75 ש"ח לארגז
70 ש"ח לארגז בקניה של 5 ארגזים ומעלה

כמובן שניתן להזמין כמויות שונות מאלו שמוגדרות באתר, פשוט תוסיפו את האופציה של ארגז אחד כאפשרות הבחירה, ותשנו בסל הקניות את הכמויות בהתאם להזמנה המבוקשת.

ניתן ואף רצוי לערבב בין הסוגים (אנו ממליצים לכם להתנסות בכל הטעמים והמרקמים!). תקבלו הנחה לכמויות גם אם תזמינו 5 ומעלה קרטונים מסוגים שונים. ההנחה תחושב לפי סוגי התמרים הכלולים בהזמנתכם.

התמרים בכשרות מלאה והחקלאי מבצע מעשר בעצמו.

שימו לב - התמרים לא במלאי כרגע. אנא הזמינו כדי שנוכל לקחת את הזמנתכם בחשבון ולהעריך נכון את סה"כ הכמות המוזמנת מהחקלאים. אנחנו לא לוקחים תשלום מראש ועובדים על בסיס אמון, אבל ההזמנה באתר = התחייבות לקניה.


75.00 ₪

זמנית חסר במלאי

מקט: 590012356641