שקדים, אגוזים ופירות יבשים אורגניים

הערה חשובה - רוב מחירי האגוזים בקטגוריה זו הם מחירים לחבילות של חצי ק"ג. יש הנחות לכמויות וכמה דרגות מחיר לכל מוצר. כדי לראות את המחירים לכמויות השונות, היכנסו לדף המוצר עצמו.

הפירות היבשים מגיעים ללא סולפטים, חומרים משמרים, או תוספת סוכר וצבעי מאכל.

האגוזים והשקדים נשמרים אצלנו במקרר ובכך שומרים על טריותם ואיכותם הגבוהה(במקרים רבים האגוזים מגיעים אלינו באריזות ווקאום). רבים לא יודעים זאת, אבל אגוזים ושקדים שנחשפים לאור, אוויר, ושמורים בטמפרטורת החדר, מתחמצנים ומתעפשים במהירות. לכן אנחנו שמים דגש על אופן האיחסון האופטימאלי של האגוזים והשקדים.

אנחנו מתכננים לשמור אצלנו מלאי קבוע בקירור, ועם קצב תחלופה גבוה, אבל יש מוצרים (כגון שקדים אורגניים מגידול מקומי) שיהיו זמינים רק לתקופה קצרה בשנה, ובמקרים אלו אנחנו ממליצים לרכוש כמות שתספיק לכם לאורך כל השנה, ולשמור בקופסה אטומה במקרר.

אנחנו מעדיפים לצרוך ולהציע בקואופ רק אגוזים/שקדים אורגניים, במידה והם קיימים בארץ, אבל בינתיים, אנחנו עדיין מציעים גם אופציה לרכישת אגוזי מלך לא אורגניים (במקביל לאגוזי מלך אורגניים שהרגע הגיעו לארץ).

שאלה ששואלים אותנו הרבה - כמה מרססים אגוזים/שקדים וכמה זה חשוב לצרוך אותם אורגניים?
ותשובתנו:
השקדים הקונבנציונליים מרוססים מאד. לכן השקדים האורגנים יקרים מאד (אבל הרבה פחות יקרים אצלנו).
לא ידוע לנו כמה מרססים אגוזי מלך ופקאן וקשיו, אבל אנחנו מניחים שמרססים בהרבה דברים שונים.

אורגניות זה לא רק בריאותו של האוכל - זה בריאות העולם בכלל וההעדפה היא לאכול אורגני חשובה לכל החיים/החיות והצומח.

ניתן להשיג את רוב המוצרים באתר במחירים נמוכים בהרבה ממחיר השוק, במיוחד בקניה בכמויות. לחצו על תמונות המוצרים לעיון במידע נוסף על המוצר והמחירים לפי הכמויות השונות.