סירופ יאקון אורגני -250 גרם

סירופ יאקון אורגני - הפעם אנחנו מציעים לכם פינוק אמיתי :)
היאקון הוא סופרפוד חדש המתואר כ"פריצת דרך משמעותית בהיסטוריה של ממתיקים טבעיים", הוא תחליף לסוכר וממתיק טבעי איכותי מאד.
הסירופ מיוצר במינימום עיבוד, עובדה המשמרת את הערכים התזונתיים של הצמח.

סירופ יאקון הוא ממתיק שמקורו בשורש של צמח הנקרא YACON, מקורו באזור האנדים של דרום אמריקה. תרבות האינקה השתמשה בממתיק הטבעי הזה בגלל רמות הסוכר הנמוכות שבו, הריכוז הגבוה של נוגדי החמצון ומאפייניו הרבים. החומר שנותן לסירופ את טעמו המתוק הוא FOS, סוג של סיב פרהביוטי חיוני העוזר לעיכול, הוא מועבר למעי הגס שלנו ו"מזין" אותו בחיידקים טובים ובכך מקדם תהליך של תסיסה. זו הסיבה ש FOS ידוע כסיב פרה-ביוטי נפוץ המסייע ומעורר את הייצור של "חיידקים ידידותיים" בבטן שלנו.

סירופ YACON עדיף יותר למשל מאשר סירופ אגבה. הרבה פחות מעובד, בעל אינדקס גליקמי נמוך, ומכיל חומרים מזינים מועילים רבים, כולל אשלגן, ויטמין A ,B ו E .

סירופ היאקון בעל טעם עשיר, כמו קרמל, הדומה למולסה (סירופ כהה העשוי מקני סוכר או סלק). יש לסירופ צבע כהה ומרקם סמיך מאוד, שמזכיר דבש. יאקון יכול לשמש כתחליף לסירופ אגבה או דבש במתכונים שונים. היאקון נהדר גם כמממתיק משקאות, עוגיות וממתקים. ניתן להשתמש בו כדי ליצור רוטב קרמל, גלידה קרמל או פאדג'!
מעולה גם בשילוב עם חמאת הפרג שאנו מציעים באתר :)58.00 ₪

זמנית חסר במלאי

מקט: