בלנדר ויטמיקס Ascent A2300i

הבלנדר המדהים הזה של ויטמיקס הוא בלנדר חכם ומקצועי מסדרת Ascent דגם A2300i, שמגיע עם 10 שנות אחריות - וכעת במבצע חד פעמי!

לדגם צג דיגיטלי, כפתור "פולס" שמיועד לטחינה גסה/קיצוץ/לישת בצק, וכפתור מהירויות בעל 10 מהירויות שונות.

חברת ויטמיקס האמריקאית נוסדה לפני 70 שנה, ומאז היא החברה המובילה בעולם בייצור בלנדרים איכותיים. הבלנדרים של Vitamix הם בלנדרים בעלי יכולות וביצועים יוצאי דופן, שמשרתים לקוחות רבים בכל רחבי העולם. זאת, במטרה להעניק לנו חיים טובים יותר, תזונה בריאה וטעימה יותר - ולהרחיב את הגבולות הקולינריים במטבח של כל אחד ואחת.

סדרת ה-Ascent החדשה של ויטמיקס כוללת תכונות בלנדר חדשניות שיעזרו לך להיות בשליטה מלאה בזמן הבישול מטבח, ולהגיע למאכלים טעימים במיוחד בכל בישול.

לבלנדר ויטמיקס יש טכנולוגיית עירבול ייחודית שמאפשרת לו לטחון מזון למרקם מעולה במגוון של מתכונים: ממרחים, גלידות וסורבה, שייקים, מרקים חמים (ללא צורך בגוף חימום חיצוני), רטבים לסלט, חלב צמחי מאגוזים וסויה, טחינת קמחים ותבלינים (לצורך כך יש קנקן ייעודי ברכישה נפרדת), לישת בצק, קיצוץ ירקות קשים ועוד. יכולת הטחינה וערבול המזון הייחודית אינה מתבטאת רק במרקם (ברמה של מסעדת חמישה כוכבים!), אלא גם בטעם - ועל כך יוכלו להעיד משתמשים מרוצים רבים מכל רחבי העולם.

אביזרים נלווים לשימוש מושלם בויטמיקס: בלנדר ויטמיקס קל מאוד ואינטואיטיבי לתפעול. סדרת האסנט של ויטמיקס מאפשרת לרכוש אביזירם משלימים, להתאמה אופטימלית למשתמש: כוס אישית בנפח 600ML עם בידוד כפול ופיית מזיגה, שמושלמת לנשיאה של שייקים ללימודים ולעבודה. קערת 225ML של ויטמיקס מתאימה להגשה, הכנה ואחסון ממרחים ומטבלים, מזון לתינוקות ועוד. בסיום ההכנה, ניתן להפעיל את הניקוי העצמי המהיר והנוח של קנקן .ויטמיקס

BLUETOOTH ויש גם ספר מתכונים ותוכניות בישול שמתממשק עם – ניתן להתממשק עם אפליקציית ויטמיקס, שכוללת מאות מתכונים ותוכניות שונות באנגלית שתוכלו להכין באופן אוטומטי דרך האפליקציה.

אחריות ואיכות שאין להן מתחרים: בלנדר ויטמיקס נוצר כדי לשרת אותך ואת המשפחה שלך במשך שנים רבות - באותה איכות כמו ביום הראשון של השימוש. איכות הביצועים שלו אינה יורדת עם הזמן, ואנחנו מציעים אחריות לעשור שלם של שימוש. חברת ויטמיקס נחשבת למובילה עולמית בתחום הבלנדרים למסעדות, מלונות ובתי קפה, ועושה שימוש באותה תשתית טכנולוגית גם בליין המוצרים הביתי. הבלנדר כולו מיוצר בארה"ב ועומד בתקנים מחמירים. אפילו הקנקן של המכשיר מיוצר בארצות הברית, מפלסטיק איכותי ללא BPA, שעומד גם הוא בתקנים המחמירים ביותר של בטיחות מזון.

מפרט טכני:

-תוצרת: ארה"ב

-מידות: 43 X 28 X 20 ס"מ

-כוח מנוע: 2.2 כ"ס

-דירוג חשמל: 220-240V, 1200-1400W, 50-60Hz

-משקל: 8.3 ק"ג

-כבל: 1.2 מטר

-צגLCD עם טיימר דיגיטלי שמציג את הזמן הנותר לסיום ההכנה.

-טכנולוגיית SELF-DETECT – המכשיר מזהה את גודל המיכל שהונח על גביו, ובסיס המנוע מתאים באופן אוטומטי את זמן הערבול המדויק עבור כל מתכון וכל גודל מיכל.

-חיבור BLUETOOTH עם התחברות ישירה ל- Vitamix Perfect Blend - אפליקציית המתכונים של ויטמיקס הכוללת 17 תכניות ולמעלה מ-500 מתכונים להכנה אוטומטית.

-מיכל 2 ליטר נמוך – עשוי טריטאן שמיוצר בארה"ב ועומד בתקני בטיחות מזון מחמירים. המיכל הוא ללא BPA, בגודל ורוחב מושלמים לעבודה נוחה, הכנת ארוחות משפחתיות ואירוח. המיכל כולל סגירה בטיחותית קלה ומהירה ומנגנון בטיחות שמונע את הפעלת המכשיר ללא המכסה. למען תהליך הכנה נוח יותר, מכסה המיכל שקוף. את המיכל ניתן לנקות בפעולת השטיפה העצמית של המכשיר, והוא גם מתאים לניקוי במדיח הכלים.

-מנגנון interlock שמאפשר שימוש בטיחותי ומונע מהמכשיר לפעול במידה והמכסה אינו סגור או המיכל אינו יציב.

-מוט דחיסה שמאפשר לדחוף את המזון באופן בטיחותי לכיוון הלהבים, ומאפשר הכנת מנות ללא הוספת נוזלים!

-בלנדר ויטמיקס מהדגם הזה מתאים לשימוש ביתי

אחריות:

10 שנים מלאות – בשימוש ביתי בלבד. אחריות מלאה, שמכסה את כל החלקים, עבודה, ושירות ללא עלות נוספת.

נותן האחריות: אופק חדש מוצרי בריאות

סרטונים נוספים:

3490.00 ₪ 3330.00 ₪

במלאי

מקט: